Şişli Belediyesi, 10’uncu mahalle evi olan Gülbahar Mahalle Evi’ni hizmete açtı. Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin keyifli zaman geçirmeleri için tasarlanan Gülbahar Mahalle Evi, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Şişlililere hizmet verecek. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Şişli’nin her mahallesinin bir mahalle evine sahip olmasını istediğini belirtti ve Gülbahar Mahalle Evi’nin toplumsal dayanışmanın, mahalle kültürünün canlanması ve hizmetlere daha kolay erişim sağlaması için önemli bir rol oynayacağını vurguladı.