Infinix Hot 40’ın tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Infinix, Suudi Arabistan’da Hot 40i akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Marka, Hot 40 serisini 9 Aralık’ta Afrika pazarlarına sunmayı planlıyor. Resmi tanıtımdan önce, Infinix Hot 40’ın sızdırılan canlı görüntüleri, cihazın tasarımını ve bazı önemli özelliklerini ortaya çıkardı. Yakında piyasaya sürülecek olan bu model, Hot 30’un halefi olarak gelmekte. İşte Infinix Hot 40 hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar.

Sızdırılan canlı görüntüler, Infinix Hot 40’ı, köşeleri yuvarlatılmış çıkıntılı kare bir kamera modülü ile gösteriyor. Görüntü tam olarak net olmasa da, cihazın üç lens ve bir LED flaş birimi içereceği anlaşılıyor. Telefon, beyaz renk seçeneği ile görülüyor.

Infinix Hot 40’ın tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Bu arada, sızdırılan perakende kutu görüntüsü, Infinix Hot 40’ın temel özelliklerini doğruluyor. Cihaz, 128GB dahili depolama alanı ile sunulacak ve 16GB RAM’e sahip olacak; bunun 8GB’ı fiziksel, diğer 8GB ise sanal olacak. Yakından incelendiğinde, yaklaşmakta olan cihazın MediaTek Helio G88 işlemci ile güçlendirileceği doğrulanıyor. 5,000mAh pil kapasitesi ve 33W hızlı şarj desteği ile gelecek.

Sızdırılan görüntü ayrıca Infinix Hot 40’ın 6.75 inçlik bir ekranla ve 90Hz yenileme hızı ile donatılacağını ortaya koyuyor. Cihazın süper gece fotoğrafçılığı özelliklerine sahip 50MP ana kamera sensörü bulunacak.

Infinix Hot 40 hakkında resmi ayrıntıları önümüzdeki hafta öğrenmeyi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx