Gökhan G.

# zoom

Apple, 269 TL'lik parlatma bezi için kullanım klavuzu yayınladı Tam Boyutta Gör

Apple, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü 269 TL’lik (19 dolar) ekran parlatma bezini satışa çıkarmış ve eleştirilerin yanında dalga konusu da olmuştı. Şirket şimdi ise bu parlatma bezinin nasıl kullanılacağına dair bir kılavuz yayınladı.

İşlemciye yerleştirilen SIM kart teknolojisi tanıtıldı: iSIM

1 ay önce eklendi

Kullanıcılar Apple’dan sabun da istiyor

Açıklamalara göre bu bez, Pro Display XDR monitörlerin ve iMac dizüstü bilgisayarların ekranlarını silmek için tasarlanmış özel bir kaplamaya sahip kumaştan yapılmış. Klavuz notlarına göre ülkemizde astronomik bir fiyata satılan bu parlatma bezinin, bulaşık deterjanı ve su kullanarak elde yıkanması ve iyice duruladıktan sonra 24 saat kurumaya bırakmak gerekiyor.

Apple, 269 TL'lik parlatma bezi için kullanım klavuzu yayınladı Tam Boyutta Gör

Kullanıcılar ise parlatma bezinin yönergelere uygun şekilde temizlenmemesi nedeniyle, garanti dışı kalıp kalmayacağıyla ilgili Apple’dan bir açıklama bekliyorlar. Öte yandan Apple’ın pazarlama stratejisini: “Şirketin, parlatma bezini temizlemek için özel sabun satmamasına şaşırdım. Para kazanmanın harika bir yolu!” gibi yorumlarla dalgaya alan kullanıcılar da var.

Kaynakça https://support.apple.com/tr-tr/HT210229 https://9to5mac.com/2022/01/19/apple-explains-how-to-clean-its-polishing-cloth-without-buying-a-new-polishing-cloth/

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Apple iPhone Haberleri Apple, 269 TL’lik parlatma bezi için kullanım klavuzu yayınladı

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.