TRT sunucusunun canlı yayında soru isyanı

Fenerbahçe’de genç futbolcu Arda Güler’in, Jorge Jesus’un doğum gününde elini öpmesi sosyal medyaya damga vurmuştu. TRT 1’de yayınlanan Spor Manşet programında bu konunun gündeme gelmesiyle gergin anlar yaşandı. Güler’in Jesus’un elini öpmesini yorumcu Cem Dizdar’a soru soran sunucu Serkan Yetkin, hiç ummadığı bir cevap aldı.
Taraftarlardan gelen soruları okuyan Serkan Yetkin, yorumcu Cem Dizar’a konu hakkında ne düşündüğünü sordu. Soruya tepki gösteren Dizdar ise, “Merak edilen ne? Ne diyebilirim buna ya! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunu, ‘Cem ağabey ne diyor?’ El öpmüyor muyuz!” ifadelerini kullandı.

Serkan Yetkin, Cem Dizdar’ın bu cevabı üzerine sinirlenirken “Gelenleri ben iletiyorum. Bazı izleyicilerimizde bana hakaretvari paylaşımlarda bulunuyorlar. Sanki ben kendim belirliyorum bunları. Bir sürü mesaj geliyor, açın bakın yani! Ne yapayım ben! Görmezden mi geleyim her şeyi? Yazıyor, izliyor ben de iletiyorum. Her soru mantıklı mı oluyor! Ne yapayım ağabey yani. Anlatalım ki anlasın mantıklı olup olmadığını. Konuşmazsak nasıl anlayacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.