Shiba Inu (SHIB) Duyurdu: Bu Coinler Sahte!

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, algoritmik stablecoin SHI ve TREAT’in geliştirilmesindeki güncellemeleri doğruladı. Shiba Inu ekosisteminin yeni ödül tokeni ve stablecoin’i yakında piyasaya sürülecek. Ancak SHI veya TREAT olarak karıştırılabilecek sahte kripto paralar piyasa tur atıyor.

Shiba Inu topluluk üyesi, sahte SHI, TREAT konusunda uyardı

Discord’da Firstword98 lakaplı bir Shiba Inu topluluğu üyesi, kötü niyetli aktörlerin sahte SHIB ekosistem token’leri piyasa sürdüğünü ortaya çıkardı. Shiba Inu’nun geliştirme ekibi şu anda stablecoin SHI ve ödül tokeni TREAT üzerinde çalışıyor. Bu esnada, Shiba Inu ekosistemiyle tamamen alakasız projeler dönüyor. Shiba topluluğu SHI veya TREAT yerine yanlışlıkla bu sahte tokenleri satın alıyor.

Aşağıda SHI, TREAT ve diğer Shiba Inu ekosistem token’lerine benzer adlara sahip token’lerin listesi bulunmaktadır.

Shiba topluluğu, Shiba Inu’nun geliştiricilerinin henüz SHI veya TREAT piyasa sürmediğini unutmayın. Bu nedenle, herhangi bir airdrop iddiası kötü niyetli veya sahtedir. Shiba Inu ekosisteminin popülaritesinden yararlanmayı uman projelerin, SHIB veya diğer kripto para birimlerini takas etme umuduyla tokenlerini dolaştırmaya başladığı bildiriliyor.

SHI ve TREAT şu anda geliştirme aşamasındadır. Shiba ekibi, satın alınabilir, airdrop yapılabilir veya ShibArmy üyelerine dağıtılabilir olduğunda bu token’lerin lansmanını duyuracaktır.

SHIB x RICHMOND ortaklığı

ShibArmy üyeleri SHIB x RICHMOND giyim serisini bekliyorlar. San Francisco merkezli bir sokak giyim mağazası Dripto.com, markanın sokak giyimi kültürünü kripto teknolojisi ile birleştireceğini duyurdu. Shiba, Dripto.com’da bir ödeme yöntemi olarak şuanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda, SHIB, spor ayakkabı ve giyim satın almak için hali hazırda işlemlere açık. Platform, bu ayın başlarında meme coin’e gerçek dünya yararını ekledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Bu olursa Shiba Inu boğalara tekrar harekete geçecek

SHIB fiyatı şu anda 0.00001013 dolardan işlem görüyor. Bu esnada, ayılar Shiba üzerindeki kontrollerini esnetiyor. Ayılar, SHIB fiyatı için %70’lik bir boğa koşusunun ortasında 0.00001000 dolarlık konsolidasyon bölgesinin ikinci bir yeniden testini zorladılar. 11 Temmuz’da üçgen kırılması Shiba’nın toparlanmasına yardımcı olmadı.

Shiba fiyatı 9 Temmuz’un en yüksek seviyesi olan 0,00001190 dolardan kapanabilirse, boğalar 0,00001700 doları hedefleyecek. Analist Tony Montpeirous’in paylaştığı bu kurulum, mevcut SHIB fiyatından %70’lik bir artış anlamına geliyor. Ancak piyasa dışındaki boğalar, gereksiz bir kayıp için piyasaya girerken dikkatli olmalı. Piyasa koşulları devam ederse, 0,00000950 doları hedefleyen bir likidite avı makul bir senaryodur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.