Mesajları İfşa Ettiler! Sunucu Mehmet Akif Ersoy ve Filiz Aslan’ın Tartışması Gündem Oldu

HaberTürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy ve Filiz Aslan arasında Twitter’da yaşanan milletvekili Can Atalay tartışması gündem oldu. Tartışma bir noktadan sonra mesaj ifşalarına kadar geldi. Ersoy ve Aslan Instagram ve Twitter’daki özel konuşmalarını yayınladı.

HaberTürk spikeri Mehmet Akif Ersoy, özellikle son dönemlerde programında yaptığı yorumlar ve çıkışlarla sık sık öne çıkan bir isim.

Deprem sürecinde de Mehmet Akif Ersoy’ı izlemiştik. Sadece işiyle konuşulan Ersoy, bu sefer sosyal medyada yaşadığı tartışmayla gündem oldu.

Twitter’da Filiz Aslan, Mehmet Akif Ersoy’a TİP Hatay Milletvekili tutuklu Can Atalay için “Can Atalay’a Özgürlük” yazmamasının nedenini sordu. “Enkazdan inleme sesleri duyuyorum hiçbir şey yapamıyorum” demiştiniz. Gitti mi o inleme sesleri kulağınızdan?” dedi.

Bu paylaşımın ardından da Aslan, Mehmet Akif Ersoy’un kendisine attığı mesajı yayınladı.

Bunu gören Ersoy da, “Bana DM’den mesaj atmışsınız. Cevabımı da ilk mesajı yollayan benmişim gibi paylaşmışsınız. Sorun da bu aslında pek çok meseleye yaklaşım biçiminizde. Biz buna trollük diyoruz. Trolleri de muhatap almayı pek tercih etmiyoruz.” sözleriyle cevap verdi.

Ersoy’un yayınladığı mesaj?

Filiz Aslan da Mehmet Akif Ersoy’un kendisinden telefon numarasını istediği başka bir mesajı paylaştı.

“Trol dediklerinizin telefon numarasını alıp uzun uzun meramınızı mı anlatıyorsunuz? Ana haber sunarken arada bana cevap yazmanız da işinize saygınızın göstergesi oldu.” yanıtını verdi.

Ardından da bu paylaşımları yaptı:

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx