Kayahan’ın Şarkısını Seslendiren Selen Görgüzel Kendisine Tepki Gösteren Işın Karaca’ya Cevap Verdi!

Selen Görgüzel, geçtiğimiz gün sahnesinde Kayahan’ın meşhur ‘Yemin Ettim’ şarkısını seslendirdi. Şarkıyı seslendirdiği anlar sosyal medyada yayılınca, Işın Karaca’dan bir eleştiri geldi ve Selen Görgüzel de hemen cevap verdi bu eleştiriye…  Buyrun detaylar ?

Özellikle Hamdi Alkan’la boşandıktan sonra çarpıcı söylemleri, sahneleri ve sahne kıyafetleriyle çok konuşulan Selen Görgüzel’i hepiniz tanıyorsunuzdur.

Birkaç saat önce 2. Sayfa, Selen Görgüzel’in geçtiğimiz gece Kayahan’ın meşhur “Yemin Ettim” şarkısını konserinde seslendirdiği anları paylaşarak, takipçilerine Görgüzel’in yorumunu nasıl bulduklarını sordu?

2. Sayfa’nın paylaşımı resmen eleştiri yağmuruna tutuldu ama hepsinin içinde öne çıkan bir yorum vardı. Işın Karaca, Selen Görgüzel’in “Yemin Ettim” yorumunu eleştirerek, “Ama neden?” diye sordu.

Bunun üzerine, daima karşı atakta bulunmaya hazır Selen Görgüzel, hem 2. Sayfa’ya hem de Işın Karaca’ya sosyal medya hesabından cevap verdi.

Ayrıca “Yemin Ettim” şarkısını seslendirdiği anlardan daha uzun ama farklı bir kesit paylaştı.

Tabii ki “Işın Karaca haklı” ya da “Selen Görgüzel haklı” denilebilecek bir durum yok ortada. Işın Karaca, sanatçı arkadaşına böyle bir yorumu ulu orta yapmamayı seçebilirdi, evet…

Ama Selen Görgüzel’in de Işın Karaca gibi bir sese, ‘Sesine güvenip bağırarak okumak ne kadar da rahatsız edici oluyormuş değil mi?’ gibi bir çıkışta bulunması saçma oldu sanki. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir