Jahrein Kimdir? Jahrein Olarak Tanınan Ahmet Sonuç Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

Jahrein, son dönemlerin en sık duyulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Jahrein hakkında yapılan araştırmalar devam ediyor. Twitch üzerinden yaptığı yayınlar ile ünlü olan Jahrein, Twitter paylaşımlarıyla sürekli dikkat çekiyor. Peki Jahrein kimdir, kaç yaşında, nereli, eğitim durumu nedir? Jahrein ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Jahrein Kimdir?

Gerçek ismi Ahmet Sonuç olan Jahrein,29 Kasım 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafından Burdurlu, baba tarafından Kıbrıs Türkü’dür. 33 yaşında olan Jahrein, 2019 yılından beri Selin Sonuç ile evlidir.

Jahrein’in Eğitim Durumu Nedir?

Jahrein, ilkokulu Karabük’te ortaokulu ise Antalya’da okudu. Lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra, Almanya’da bulunan Leipzig Üniversitesi’nde Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümüne girdi ancak okulu yarıda bıraktı.

Jahrein Ne İş Yapıyor?

Jahrein,  uzun bir dönem Youtube kanalı ve Twitch üzerinden yayınlar yaptı. Günümüzde ise Youtuber olan Jahrein, Nimo Tv’de içerik üretiyor ve pek çok ünlü ile röportaj yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir