Hadise-Mehmet Dinçerler barıştı! Bakın Hadise’yi neresinden tanıdılar? Görüntüyü apar topar sildi “Her şey reklam mı?”

Sahnede ‘Küçük bir yol’ müziğini okurken ağlamaya başlayan Hadise, evliliğinde kriz çıktığına işaret etmişti. Eşi Mehmet Dinçerler’in de alyansını çıkarmasıyla büyüyen kriz sonrasında Hadise’ni gebe olduğunu ve çocuğunu aldırmak zoruna olduğu argüman etmişti. Hadise’den kısa müddette ‘Hamile değilim’ açıklaması gelmişti. Bazıları yapılanın reklam olduğunu tez ederken bazıları ise Hadise’nin baskılara dayanamadığı söylendi. Tüm bunlar yaşanırken Mehmet Dinçerler, bir görüntü paylaştı. Görüntüdeki sarışın bayan Hadise’ye benzetilirken, Dinçerler kısa müddette paylaşımı kaldırdı.

HADİSE-MEHMET DİNÇERLER KRİZİNDE YENİ GELİŞME

7 ay evvel sessiz sedasız evlenen Hadise, düğününe dair hiçbir paylaşım yapmadı. Uzun müddettir bir arada görülmeyen ikilinin evliliğindeki kriz Hadise’nin sahnede ‘Hayatımın şarkısı’ dediği ‘Küçük Bir Yol müziğinde ağlamasıyla kriz savları ortaya atıldı.

MEHMET DİNÇERLER’DEN BAŞ KARIŞTIRAN VİDEO

Eşi Mehmet Dinçerler’in yer açılışına da katılmayan Hadise bu söylentileri güçlendirmişti. Eşi de bu duruma sessiz kalmadı alyansını çıkardı. Çiftten ayrılığa dair bir açıklama gelemezken, Mehmet Dinçerler’den başları karıştıran bir görüntü geldi.

KOLUNDAKİ DÖVME ELE VERDİ

Aile ortasında bir doğum günü kutlamasını paylaşan Mehmet Dinçerler’in görüntüsünde sarışın bir bayan gözden kaçmadı. Yüzü görünmeyen kişinin kolundaki dövmeden Hadise olduğu ortaya çıktı.

Bu ayrıntı sonrasında Dinçerler kısa müddette paylaşımı kaldırdı. Dinçeler’in neden görüntüyü silediği bilinmezken, görenler bu ayrılık savlarının reklam olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.