Gelecek Partisi'nden 'Nureddin Nebati görevden alınacak' iddiası: Temurci tarih verdi

Gelecek Partisi’nden ‘Nureddin Nebati görevden alınacak’ iddiası: Temurci tarih verdi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin nisan ya da mayıs ayında görevden alınacağını iddia etti.

SİYASET 25.03.2022 19:24

Gelecek Partisi'nden 'Nureddin Nebati görevden alınacak' iddiası: Temurci tarih verdi

Abone Ol google-news

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin görevden alınacağını iddia etti.

Kanal 42 yayınına konuk olan Selim Temurci, “Şu anda gözleri parlayan vatandaş, ona bakanın Recep Tayyip Erdoğan’ı göreceğini söylüyor. Muhtemelen nisan, mayıs gibi Nebati yolcu. Bunu görüyoruz, net bir şekilde görünüyor” ifadelerini kullandı.

Nebati’yle AKP’de birlikte siyaset yaptıklarını belirten Temurci, “Ehliyet ve liyakat diyoruz. Yani bu ülkede Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlık yaptığı bir ülkede öyle bir hal oluştu ki, her şeyin profili düşük olacak, tek bir kişi kutsanacak hatta tabulaştırılacak hatta onun sözünün dışında hiçbir söz söylenmeyecek” dedi.

Nureddin Nebati’nin neden görevden alınacağına dair soru üzerine Selim Temurci, “Sayın Nebati şundan dolayı gidecek, Sayın Nebati ekonomiyi hiç anlamadığını Türkiye’de ve dünyada herkese anlattı” ifadelerini kullandı.

Günün Önemli Manşetleri

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.