Galatasaray’da 10 bireyle alınan galibiyete prim verilecek

Galatasaray ‘da en kritik anda gelen 3 puanın memnunluğu yaşanıyor…

Sarı-kırmızılı grup, ikinci yarının tamamında 10 kişi oynadığı Gaziantep müsabakasında fevkalade bir gayret ortaya koyarken, üstelik kaçan bir de penaltıya karşın 90+1’de gelen golle zafere uzandı.

Elde edilen bu şiddetli galibiyete en çok sevinen isimlerden biri de kuşkusuz Galatasaray Lideri Dursun Özbek’ti. O denli ki Özbek, son düdük çalar çalmaz soluğu soyunma odasında aldı. Oyuncularıyla burada duygusal bir konuşma yapan sarı-kırmızılı kulübün işvereni, kelamlarının sonunda bir de müjde vererek kadrodaki havayı en yüksek düzeye çıkardı.

“Bizi gururlandırdınız, hakkınızı vereceğiz”

3 puanda katkısı bulunan tüm futbolculara tek tek teşekkür eden Dursun Özbek, “Böyle bir galibiyete çok muhtaçlığımız vardı. Bizi gururlandırdınız. Burada taraftarımızın önünde dayanılmaz bir bütünlük yaşandı. İşte bizim görmek istediğimiz de bu.” dedi.

Dursun Özbek, “Biz Galatasarayız, rakibi de yeneriz hakemi de yeneriz. Sizler de bu hoş ve manalı galibiyetin mükafatını alacaksınız.” tabirlerini kullandı.

Başkan’ın ayrıntı vermese de bir prim hazırlığında olduğu, Kasımpaşa maçı öncesinde bunu teknik takım ve kadroya açıklayacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.