Bu Fotoğraftaki Farklı Çifti 7 Saniye İçinde Bulabilir Misin? Yalnızca 10 Şahıstan 1’i Çözebiliyor!

Bu optik illüzyon testinde neredeyse tıpkı formda 36 çift vardır ve 7 saniye içinde farklı olan çifti tespit etmeniz gerekiyor. Yoksa sizde %1’in ortasında mısınız? O vakit testi yapın!

Optik illüzyon testleri son vakitlerde hayli trend oluyor ve bunlar beynimizin nasıl çalıştığını anlamamıza yardımcı oluyor. İnsan beyni üzerinde yapılan araştırmalar iki cins insan göstermiştir.

SADECE %1’LİK KISIM BU OPTİK İLLÜZYONU ÇÖZÜYOR!

Biri sağ beyinli beşerler, başkası sol beyinli beşerler. Sağ beyinli beşerler daha yaratıcı ve meraklıyken, sol beyinliler daha analitiktir ve mantığa güvenir.

Bugünkü optik illüzyon testinde, birbirine çok yakın 36 çift içeren bir imgeyi paylaşacağız ve ortalarından yalnızca bir tanesi farklı ve o çifti tespit etmeniz gerekiyor.

RESİMDEKİ FARKLI OLAN ÇİFTİ TESPİT ETMEK İÇİN 7 SANİYENİZ VAR!

Bu fotoğrafta sarı bir art planda 36 özdeş çiftin silüetlerini görebiliyoruz. Ama hepsinden farklı olan bir çifti herkes göremiyor! Bu manzara internette viral oldu ve tıklanma rekorları kırıyor.

Fakat insanların yalnızca %2’si farklı olan çifti görebiliyor. Fakat, seviyeyi biraz yükselttik ve yalnızca en âlâ %1 bunu 7 saniye içinde yapabilir. Pekala siz 7 saniye içinde tek olan çifti tespit edebildiniz mi?

FARKLI GÖRÜNEN ÇİFTİ TESTİP EDEBİLDİN Mİ?

Aynı çiftlerin ortasında farklı olan çifti 7 saniye içerisinde bulan herkese tebrikler. Keskin bir görüşünüz ve keskin bir beyniniz var. Birinci %1’in içindesiniz.

Meydan okumayı 7 saniyede tamamlayamayanlar. Üzülmeyin, bu durum en güzelimizin başına gelir. Bunun üzere optik illüzyon fotoğraflarını çözmek, detaylara dikkat etmeyi gerektirir ve pratikle geliştirilebilir.

Cevabı şimdi bulamayanlar, tahlil için aşağıya göz atabilir.

Umarız bu optik illüzyon testine katılmaktan bizim paylaşmaktan keyif aldığımız kadar siz de keyif almışsınızdır. Bunun üzere daha fazla değişik optik illüzyon için internet sitemizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.