25 Haziran burç yorumları: Bugün bilhassa kovalar, oğlaklar ve yaylara hayati ikazlar var ya öteki burçları neler bekliyor?

KOÇ : O KİŞİ İLE ARANIZDA GÜÇLÜ BİR BAĞ VAR

Bazı eski olayları düşünerek geçmişe hasret duymaya başlıyorsunuz ve bir arkadaşınız sizden mümkün olduğunca bu cinsten bilgi almak için sizi etkiliyor.

Bu şahısla aranızda daha derin bir bağ var, bu yüzden tahminen de bu cumartesi bunu keşfetmeniz için yeterli bir vakit.

BOĞA : İŞ VE AİLE ORTASINDA İSTİKRAR KURMAKTA ZORLANIYORSUNUZ

İş yerindeki sorumluluklarınız ve aile hayatınız ortasında istikrar kurmaya çalışıyorsunuz ve bu kolay olmayacak üzere görünüyor.

Öte yandan, konuttaki kimi değişikliklerle yine ahenk sağlamaya yeni başlıyorsunuz ve bu da güç olabilir. Lakin öğlenden sonra, biraz yalnız vakit geçirecek ve bundan çok keyif alacaksınız.

İKİZLER : YÜZEYSEL UĞRAŞ İÇİNDESİNİZ

Dedikoducu insanları kendinizden uzak tutmaya çalışıyorsunuz lakin tıpkı vakitte çok açık bir halde toplumsal kalmaya çalışıyorsunuz. Bugün büsbütün bu yüzeysel gayretten ibaret olacak.

Öte yandan, partnerinizin hislerini düşünüyorsunuz ve onu incitmek için hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz. Yalnızca bu nedenle öteki bir şahısla vakit geçirmeniz gerekebilir.

YENGEÇ : PARTNERİNİZİ BUGÜN ÜZMEKTEN ÇEKİNECEKSİNİZ

Bu cumartesi partnerinizin gereksinimlerine çok dikkat edeceksiniz, böylelikle onu hiçbir biçimde üzmeyeceksiniz.

Görünüşe nazaran ortamı ona çok kıymetli bir şey sormak için hazırlıyorsunuz ve olumlu bir karşılık bekliyorsunuz. Bunun dışında, detaylara karşı çok hassassınız, bu nedenle büyük odaklanma gerektiren işlerle uğraştığınızdan emin olmalısınız.

ASLAN: İKİ KOLAY KARAR ORTASINDA GİT GELLERDESİNİZ

İki kolay karar ortasında gidip geliyorsunuz ve görünüşe nazaran, bu karar alma süreci ne kadar uzun sürerse alırsanız, beşerler o kadar üzülecek.

Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ve imajınızı muhafaza konusunda çok dikkatlisiniz, lakin bu özel durumda sezginizin bu bahiste ne söyleyeceğini açıkça görmezden geliyorsunuz.

BAŞAK : PAK BİR TARTIŞMANIN ORTASINA DÜŞÜYORSUNUZ

Bu cumartesi bağlantıda birtakım zorluklar yaşayabilirsiniz ve kendinizi pak bir tartışmanın ortasında bulabilirsiniz.

Bu tartışmayı siz başlatmamış olabilirsiniz, fakat işleri halletmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

TERAZİ : PARAYA ÇOK FAZLA ODAKLANMIŞ DURUMDASINIZ

Öyle görünüyor ki bugün, para kaynaklarına çok odaklanmışsınız.

Bazı Teraziler, alışveriş yapma isteğiyle dolup taşarken, öbürleri daha uzun vadeli gayelere odaklanacak.

AKREP : GÜNÜN POPÜLERİ OLAMAYACAKSINIZ

Bir küme aktivitesinde arkadaşlarınızın önüne geçmeye çalışıyorsunuz ve birtakım durumlarda bu hile olarak kabul edilebilir. Bu yüzden bugün en tanınan kişi olamayacaksınız.

Çok enerjiksiniz ve küçük yanlışları geride bırakmak için her şeyi yapmaya hazırsınız. Birtakım Akrepler başkalarından daha fazla inisiyatif alacaktır.

YAY : ACELENİZ OLACAK

Acele etmenin makul bir nedeni olmasa da bu cumartesi boyunca aceleniz olacak.

Başkaları yaptığınız şeye hürmet duysun diye katkınızı abartıyorsunuz fakat görünüşe nazaran elde ettiğiniz tesir aslında tam aykırısı, zira beşerler çok fazla hissettikleri her şeyden uzaklaşma eğilimindeler.

OĞLAK : BİRTAKIM ŞEYLERİ FAZLASI İLE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Aklınızdan geçen her şeyin makul olmadığını ve biraz rahatlamanız gerektiğini unutmayın. Yapmanız gereken şeylerden kimilerini fazla düşünüyorsunuz.

Ailenizin sizden kimi özel istekleri olabilir ve bunu duyduğunuzda biraz panikleyebilirsiniz.

KOVA : KAYGILARINIZ BİRAZ OLSUN UNUTUN

Bu cumartesi birtakım yüzeysel faaliyetlerle tekrar hayat buluyorsunuz. Rahatlayabildiğiniz ve mevcut tasalarınızı unutabildiğiniz sürece kendinizi haklı çıkarmanıza gerek yok.

Ayrıca kendinizi epeyce romantik bir tavır içinde bulabilirsiniz ve bu muhakkak sizi şaşırtacak ve enteresan bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır.

BALIK : GÜN UZUNLUĞU KÜÇÜK UYGUNLUKLARIN PEŞİNDE OLACAKSINIZ

Mevcut eğilim, odağınızı büsbütün küçük başarılara yöneltiyor, bu nedenle tüm gün boyunca küçük güzellikler için sevdiklerinizin peşinde olacaksınız.

Yardım etmekten çok memnunsunuz lakin tıpkı vakitte ne istediğiniz ve ne yapmak istemediğiniz konusunda da seçici olabilirsiniz. Öğlenden sonra, çok uzak olmayan bir yere seyahat etmeniz gerekebilir, lakin mutlaka buna müsait olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.