11 Temmuz Burç Yorumlarında Neler Var? Kimlere Memnunluk Kimlere Istırap Düşüyor? İşte Günlük Burç Yorumları…

11 TEMMUZ 2022

KOÇ : FİKRİNİZİ TABİR ETMEKTEN ÇEKİNMEYİN

Bu haftanın çok güç geçeceğini söylemek için tez edebilir ve hatta bundan nasıl çıkacağınızı sorgulayabilirsiniz.

Ama görünen o ki tüm bunların altında aslında huzur ve sessizlik var ve yükselen dalgalardan hakikaten uzak durabiliyorsunuz. Sorulduğunda fikrinizi söz etmekten çekinmeyin.

BOĞA : ROMANTİK BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Romantik bir gün sizi bekliyor. İşleri hafife alıyorsunuz ve kendinize güvendiğiniz çok açık. Beşerler doğal olarak cazibenize kapılacak.

Yıldızlar da size biraz ilham vererek yardımcı olabilir, bu nedenle muhtemelen kendinizi oyunun doruğunda hissedeceksiniz. Bekar Boğalar hakikaten bu dürtülerden yararlanmalı.

İKİZLER: MEVCUT DURUMUN DIŞINA ÇIKMAKTAN KORKUYORSUNUZ

Belirli bir yol haritasında takılıp kalmışsınız ve bunu gerçekleştirmeyi erteliyor olmanız, güya tarafsızmış ve tüm alternatifleri tartıyormuşsunuz üzere hissettiriyor. Aslında, mevcut konumun dışına çıkmaktan korkuyorsunuz.

Bununla ilgili işlerin sizin için nasıl gelişeceğini görmek enteresan olacak.

YENGEÇ: HAZLA PARA HARCAMA EĞİLİMİNDESİNİZ

Duygularınızla çok uyumlu görünüyorsunuz fakat birebir vakitte fazla para harcama ve kendinizi şımartma eğiliminde olacaksınız.

Nereye kadar gideceğiniz konusunda ihtiyatlı olmak isteyebilirsiniz. Tahminen de tatmin bularak tasa uyandıran birtakım fikirlerden uzaklaşmaya çalışıyorsunuz, bu epey maliyetli olsa da.

ASLAN: İKİ SEFER DÜŞÜNECEKSİNİZ

İş yerinde her şeyin tepesinde olmanıza karşın, bu pazartesi meydana gelen bir durum, hakikat şeyi yapıp yapmadığınızı iki sefer düşünmenize neden olacak.

Çok ihtiyatlı ve hayatınızı kolaylaştırmak için planlar yapmaya hazır görünüyorsunuz. Kimi Aslanlar, uzun müddettir görüşmedikleri bir bireyle tekrar irtibat kurmak isteyebilir, zira artık onun tavsiyelerine gereksinimleri olduğunu düşünürler.

BAŞAK: UNUTULMUŞ HİSLERİNİZ ORTAYA ÇIKACAK

Belki de uzun vakittir görmediğiniz biriyle buluşacağınız için, mevcut eğilim uzun vakittir unutulmuş birtakım hisleri tekrar ortaya çıkaracaktır.

Onunla biraz daha vakit geçirmek için bütün planlarınızı değiştirmeye hazırsınız. Birtakım Başaklar baş ağrılarından ve gerilimle ilgili öbür semptomlardan mustarip olabilir.

TERAZİ : HİSLERİNİZİ GÖSTERMENİN YENİ YOLUNU KEŞFEDİİYORSUNUZ

Bu pazartesi hislerinizi göstermenin yeni bir yolunu keşfediyor olabilirsiniz, tahminen de diğerlerini test eden ve daha az açık kelamlı bir yol.

Hayal kırıklığına uğramak ve mutlaka risk almak istemezsiniz. Birtakım Teraziler sevdiklerine karşı daha sevecendir ancak bu onların davranışlarının pek şuurunda olmadıkları manasına gelmez.

AKREP: BUGÜN SİZİN İÇİN SÜRATLİ GEÇECEK

Görünüşe nazaran bu pazartesi sizin için çok süratli geçecek ve büyük ihtimalle gücünüzün son damlasını sevdiğiniz biri ismine günü aydınlatmak için kullanacaksınız.

Sadakat mevzuları su yüzüne çıkacak ve muhtemelen edindiğiniz tüm yararları arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Cömertliğiniz göze çarpacak ve bu huyunuzu teşhir etmekten çekinmeyeceksiniz.

YAY: ÖNÜNÜZE ÇIKACAK HER ŞEYLE BAŞA ÇIKACAK GÜÇÜNÜZ VAR

Bugün karşınıza çıkan her şeyle başa çıkma yeteneğine sahipsiniz lakin görünüşe nazaran bunu kendiniz de hissetmeniz gerekiyor.

Bugün birtakım işleri hallederken daha az rahatsınız ve kendinize inancınızı hiç olmadık yerlerde kaybediyorsunuz. Öğlenden sonra, bir meslektaşınız vaktinizi biraz alabilir ve sizi daha yeterli bir iş için motive edebilir.

OĞLAK: İŞBİRLİĞİNİN TEMELLERİNİ ATACAKSINIZ

Bu, güçlü bir iş birliğinin temellerini atmak için kusursuz bir gün, lakin sezgilerinizi dinlemek yerine, çoğunlukla sizden daha yaşlı ve daha tecrübeli birinden bir tıp onay bekliyorsunuz.

Böyle yaparak başarıyor üzere göründüğünüz tek şey, kendinize olan inancınızı azaltmak ve kendinizi diğerlerine daha bağımlı hale getirmek.

KOVA : BİR KESİM SABIRLI OLMANIZ GEREKİYOR

Biraz sabırla, bu pazartesi gününü atlatacaksınız. Etrafınızdakilerin gerilimi ve kaygısı sizi hayli etkiliyor ve bugün kendiniz için sıkıntı olmasa da daha berbat hissettirme eğilimindesiniz.

İster mal ister hizmet satın alıyor olun, bu aslında sıhhatinize ve hayat biçiminize her türlü yatırım için âlâ bir vakit.

BALIK : BUGÜN SON DERECE ESNEKSİNİZ

Bu pazartesi çok esnek olacaksınız ve kuralları sevdiğiniz birinin lehine esneteceksiniz.

Bu, yapmamaya kelam verdiğiniz bir şey ancak görünen o ki, o anın sıcağında bunu yapmanız daha doğruydu. Günün geri kalanını hakikat şeyi yapıp yapmadığınızı sorgulayarak geçirmeniz olasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.